Zresetuj wszystko

Galeria:
Strona 1 z 7
Wyników 1 - 36 z 242

Militaria

20184

KURTKA MUNDUROWA OFICERA 1 ARMII FRANCUSKIEJ

Na lewym rękawie naszywka - znak 1 Armii "Ren Dunaj"
Cena: 5310,00 zł
20184

Cena: 5310,00 zł
18512

PAŁASZ CIĘŻKIEJ JAZDY M1896, Francja, Paryż, G. Barre

Stal, brąz, róg, miedź (oplot)
Cena: 2950,00 zł
18512

Cena: 2950,00 zł
162138

KASK DRAGONÓW FRANCUSKICH M1876

Mosiądz, niklowanie, stal, skóra, pióra, końskie włosie
Cena: 2950,00 zł
162138

Cena: 2950,00 zł
16159

KASK PARYSKIEJ ŻANDARMERII KONNEJ M1907

Stal, mosiądz, miedź, skóra, pióra, końskie włosie
Cena: 2360,00 zł
16159

Cena: 2360,00 zł
20130828_122909_060

BAGNET KARABINOWY wz. 24., Polska, Warszawa, Fabryka Towarzystwa Motorów

Stal, drewno bukowe, dł. 384 mm Puncowanie:na progu zewnętrznego płazu głowni wybite |Z|"PERKUN w trójkącie M; na progu wewnętrznego płazu głowni godło państwowe - orzeł w koronie, a pod nim symbol Wojska Polskiego - W.P.. Na jelcu, po jego zewnętrznej stronie numer: 34728, w okręgu 3 stan: ubytek połowy jednej z okładek rękojeści
Cena: 690,00 zł
20130828_122909_060

Cena: 690,00 zł
235_18

SZABLA OFICERA ARTYLERII PRUSKIEJ, k. XIX w.

Stal, mosiądz, skóra (jaszczur)
Cena: 1853,17 zł
235_18

Cena: 1853,17 zł
23315

ŻELEŹCE HALABARDY, XVII w.

Stal, dł. całk. 78 cm, szer. 31 cm
Cena: 5900,00 zł
23315

ŻELEŹCE HALABARDY, XVII w.

Cena: 5900,00 zł
23143

HALABARDA, XVII w.

Stal, drewno, dł. całk. 118 cm
Cena: 8260,00 zł
23143

HALABARDA, XVII w.

Cena: 8260,00 zł
20185

ORZEŁEK NA CZAPKĘ POLICJI PAŃSTWOWEJ wz. 1927

Brąz, 37 x 32 mm, kontra
Cena: 177,00 zł
20185

Cena: 177,00 zł
178898

AUSTRO-WĘGIERSKI TASAK PIONIERÓW M1853

Stal niklowanie, drewno, dł. całk. 63 cm, głowni 46,6 cm
Cena: 826,00 zł
178898

Cena: 826,00 zł
176373

BRIQUET PIECHOTY FRANCUSKIEJ M. An IX, XIX w.

Stal, mosiądz, dł. całk. 78,5 cm, głowni 65,5 cm
Cena: 1416,00 zł
176373

Cena: 1416,00 zł
17531

SZABLA OFICERSKA, XIX/XX w.

Stal, mosiądz, skóra, dł. całk. 77 cm, głowni 65 cm
Cena: 1416,00 zł
17531

SZABLA OFICERSKA, XIX/XX w.

Cena: 1416,00 zł
17476

SZABLA OFICERA ARTYLERII, Niemcy, poł. XIX w.

Stal, mosiądz, skóra; dł. całk. 91 cm, głowni 78,5 cm
Cena: 1416,00 zł
17476

Cena: 1416,00 zł
klamra-od-pasa-wp

KLAMRA OD PASA OFICERSKIEGO MUNDURU GALOWEGO, Polska, 1952-1957

Mosiądz srebrzony, 5,5 x 6 cm
Cena: 115,00 zł
klamra-od-pasa-wp

Cena: 115,00 zł
2665

NÓŻ HITLERJUGEND, Niemcy, Solingen, Eickhorn, 1936-42

Stal, biały metal, niklowanie, ebonit, skóra
Cena: 708,00 zł
2665

Cena: 708,00 zł
26215

KORDZIK OFICERA LOTNICTWA, PRL

Stal, biały metal, niklowanie, masa plastyczna, skóra
Cena: 1062,00 zł
26215

Cena: 1062,00 zł
23942

PAŁASZ OFICERA PIECHOTY PRUSKIEJ wz. 1889

Stal, niklowanie, brąz, mosiądz, skóra (jaszczur)
Cena: 2950,00 zł
23942

Cena: 2950,00 zł
23856

KORDELAS MYŚLIWSKI, XIX/XX w.

Stal, poroże, mosiądz, dł. całk. 54 cm
Cena: 1180,00 zł
23856

KORDELAS MYŚLIWSKI, XIX/XX w.

Cena: 1180,00 zł
Strona 1 z 7