CF Filtering & Search

Zresetuj wszystko

CF Filtering & Search wyszukiwarka

Drodzy Klienci,

oglądają Państwo nasz najnowszy katalog.

Mamy nadzieję, że spośród wyselekcjonowanej przez nas bogatej oferty malarstwa, rzeźby, brązów, sreber, porcelany, zegarów, a także wielu innych polskich i zagranicznych wyrobów artystycznych znajdziecie Państwo dla siebie obiekty godne uwagi.

Z powodu panującej epidemii koronawirusa aukcja odbędzie się bez udziału publiczności. Licytować można: telefonicznie, online oraz limitem.

W zakładce "DLA KUPUĄCYCH" znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje jak uczestniczyć w aukcji.

Strona 1 z 15
Wyników 1 - 36 z 514

Katalog aukcyjny

00161

001. Juliusz MAKAREWICZ


HUCUŁKA Z DZBANEM, 1923
Cena: 3000,00 zł
00161

001. Juliusz MAKAREWICZ



Cena: 3000,00 zł
00239

002. Józef SZCZĘSNY


GÓRALKA Z DZBANEM, ok. 1920
Cena: 1000,00 zł
00239

002. Józef SZCZĘSNY



Cena: 1000,00 zł
00377

003. Piotr STACHIEWICZ


DZIEWCZYNA Z MOTYLEM
Cena: 7000,00 zł
00377

003. Piotr STACHIEWICZ



Cena: 7000,00 zł
004913

004. Karol KŁOSOWSKI


DZIEWCZYNA Z KWIATAMI, ok. 1930
Cena: 1500,00 zł
004913

004. Karol KŁOSOWSKI



Cena: 1500,00 zł
00533

005. Teodor AXENTOWICZ


GÓRALKA Z MISKĄ
Cena: 30000,00 zł
00533

005. Teodor AXENTOWICZ



Cena: 30000,00 zł
006166

006. Władysław JAROCKI


POWRÓT Z JORDANU, ok. 1912
Cena: 11000,00 zł
006166

006. Władysław JAROCKI



Cena: 11000,00 zł
00745

007. Władysław JAROCKI


Z KOŚCIOŁA
Cena: 8000,00 zł
00745

007. Władysław JAROCKI



Cena: 8000,00 zł
008297

008. ŚWIĘTY JÓZEF, pocz. XX w.


Ołówek, papier; 19,5 x 14,5 cm
Cena: 1000,00 zł
008297

008. ŚWIĘTY JÓZEF, pocz. XX w.



Cena: 1000,00 zł
009757

009. Władysław LAM


WERANDA
Cena: 5000,00 zł
009757

009. Władysław LAM



Cena: 5000,00 zł
01071

010. KREDENS, ok. 1900


Węgiel, papier; 23,5 x 25 cm
Cena: 2000,00 zł
01071

010. KREDENS, ok. 1900



Cena: 2000,00 zł
005-wladyslaw-pochwalski

011. Władysław POCHWALSKI


DZIEWCZYNKA Z KOZĄ PRZED CHATĄ
Cena: 3500,00 zł
005-wladyslaw-pochwalski

011. Władysław POCHWALSKI



Cena: 3500,00 zł
01236

012. Iwan TRUSZ


OGRÓD Z KWITNĄCYMI KRZEWAMI RÓŻANYMI
Cena: 15300,00 zł
01236

012. Iwan TRUSZ



Cena: 15300,00 zł
013621

013. POPIERSIE MĘŻCZYZNY W CZAPCE, XIX w.


Ołówek, papier; 16 x 9,8 cm
Cena: 1000,00 zł
013621

013. POPIERSIE MĘŻCZYZNY W CZAPCE, XIX w.



Cena: 1000,00 zł
01481

014. TATAR NA KONIU, XIX w.


Tusz, piórko, akwarela, papier; 22 x 17,5 cm
Cena: 1000,00 zł
01481

014. TATAR NA KONIU, XIX w.



Cena: 1000,00 zł
01534

015. Iwan TRUSZ


KWITNĄCY BEZ W OGRODZIE
Cena: 15300,00 zł
01534

015. Iwan TRUSZ



Cena: 15300,00 zł
016A

016A. Michel CORNEILLE


RZEŹ NIEWINIĄTEK wg Rafaela, 2 grafiki
Cena: 1000,00 zł
016A

016A. Michel CORNEILLE



Cena: 1000,00 zł
016B

016B. TRZY STACJE DROGI KRZYŻOWEJ (V, X, XIII), 1782


Miedzioryt, papier; 43 x 28,5 cm (arkusze)
Cena: 1500,00 zł
016B

016B. TRZY STACJE DROGI KRZYŻOWEJ (V, X, XIII), 1782



Cena: 1500,00 zł
00125

017. Edward OKUŃ


ULICZKA VIA MAIOLI W ANTICOLI CORRADO, 1938
Cena: 60000,00 zł
00125

017. Edward OKUŃ



Cena: 60000,00 zł
05145

018. Paul WEIMANN


ZIMOWA DROGA
Cena: 9000,00 zł
05145

018. Paul WEIMANN



Cena: 9000,00 zł
01991

019. PUTTA, XIX w.


Olej, płótno naklejone na deskę; 15,5 x 21,5 cm
Cena: 2500,00 zł
01991

019. PUTTA, XIX w.



Cena: 2500,00 zł
02073

020. SIEDEMNASTOWIECZNA WIEŚ HOLENDERSKA, XIX w.


Olej, miedź; 12 x 19 cm
Cena: 7500,00 zł
02073

020. SIEDEMNASTOWIECZNA WIEŚ HOLENDERSKA, XIX w.



Cena: 7500,00 zł
021537

021. PEJZAŻ Z GÓRSKĄ WIOSKĄ, pocz. XX w.


Olej, tektura; 22,5 x 16,5 cm
Cena: 400,00 zł
021537

021. PEJZAŻ Z GÓRSKĄ WIOSKĄ, pocz. XX w.



Cena: 400,00 zł
021a

021A. HOLENDERSKIE MIASTO, 2 poł. XX w.


Olej, płótno; 30 x 40 cm
Cena: 2250,00 zł
021a

021A. HOLENDERSKIE MIASTO, 2 poł. XX w.



Cena: 2250,00 zł
002 (1)

022. Franciszek ŻMURKO


WENECKA GONDOLA
Cena: 30000,00 zł
002 (1)

022. Franciszek ŻMURKO



Cena: 30000,00 zł
02364

023. Konstanty MACKIEWICZ


DROGA PRZEZ ŚWIERKI KU WODZIE
Cena: 3600,00 zł
02364

023. Konstanty MACKIEWICZ



Cena: 3600,00 zł
02484

024. Alfred NICKISCH


WODOSPAD
Cena: 4000,00 zł
02484

024. Alfred NICKISCH



Cena: 4000,00 zł
026747

026. A. GLASER


ARMATA, pocz. XX w.
Cena: 1050,00 zł
026747

026. A. GLASER



Cena: 1050,00 zł
02776

027. Ignacy PINKAS


RÓŻE W SZKLANYM WAZONIE, 1914
Cena: 1800,00 zł
02776

027. Ignacy PINKAS



Cena: 1800,00 zł
05434

028. ŚWIĘTA RODZINA ZE ŚW. ANNĄ I ANIOŁEM, 1813


Olej, płótno dublowane, 66,5 x 50 cm
Cena: 6000,00 zł
05434

028. ŚWIĘTA RODZINA ZE ŚW. ANNĄ I ANIOŁEM, 1813



Cena: 6000,00 zł
odpoczynek-boucher-sevres

029. FIGURA, ODPOCZYNEK, Francja, Manufacture Nationale de SÈevres, 1911


Model: Alfred Boucher, 1893
Cena: 80000,00 zł
odpoczynek-boucher-sevres

029. FIGURA, ODPOCZYNEK, Francja, Manufacture Nationale de SÈevres, 1911



Cena: 80000,00 zł
032-para-waz-francja-polowa-xix-w

030. PARA WAZ, Francja, połowa XIX w.


Szkło szlifowane, dekorowane rytymi girlandami, Oprawy podstaw, wlewu i zwieńczenia pokryw ze złoconego brązu, wys. 56 cm
Cena: 5000,00 zł
032-para-waz-francja-polowa-xix-w

030. PARA WAZ, Francja, połowa XIX w.



Cena: 5000,00 zł
kubek-z-popiersiami-rzymian

031. KUBEK Z POPIERSIAMI RZYMIAN, Niemcy, Hanau, 2 poł. XIX w.


Srebro, waga 199 g, wys. 11,5, śr. 9,5 cm
Cena: 5000,00 zł
kubek-z-popiersiami-rzymian

031. KUBEK Z POPIERSIAMI RZYMIAN, Niemcy, Hanau, 2 poł. XIX w.



Cena: 5000,00 zł
03261

032. DWA PÓŁMISKI DEKOROWANE W POLNE KWIATY, Czechy, Pirkenhammer, 1893-1918


Porcelana, nadruk podmalowany, złocenie; 25,5 x 36 cm; 46,5 x 33 cm
Cena: 2000,00 zł
03261

032. DWA PÓŁMISKI DEKOROWANE W POLNE KWIATY, Czechy, Pirkenhammer, 1893-1918



Cena: 2000,00 zł
03339

033. F. KLEIN


PEJZAŻ ZIMOWY, poł. XX w.
Cena: 800,00 zł
03339

033. F. KLEIN



Cena: 800,00 zł
03417

034. Jerzy NIEMENTOWSKI


SAD JESIENIĄ
Cena: 2000,00 zł
03417

034. Jerzy NIEMENTOWSKI



Cena: 2000,00 zł
03836

035. Władysław SKOCZYLAS


KATEDRA WAWELSKA, ok. 1930
Cena: 12000,00 zł
03836

035. Władysław SKOCZYLAS



Cena: 12000,00 zł
Strona 1 z 15

Zapraszamy do naszych salonów

i