Drodzy Klienci,

oglądają Państwo nasz najnowszy katalog.

Mamy nadzieję, że spośród wyselekcjonowanej przez nas bogatej oferty malarstwa, rzeźby, brązów, sreber, porcelany, zegarów, a także wielu innych polskich i zagranicznych wyrobów artystycznych znajdziecie Państwo dla siebie obiekty godne uwagi.

Z powodu panującej epidemii koronawirusa aukcja odbędzie się bez udziału publiczności. Licytować można: telefonicznie, online oraz limitem.

W zakładce "DLA KUPUĄCYCH" znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje jak uczestniczyć w aukcji.

Galeria:
Katalog Aukcyjny
Strona 1 z 10
Wyników 1 - 36 z 357

Katalog aukcyjny

27842

278. ZEGAR LATARNIOWY, Anglia, XVII w.

Obudowa: mosiądz, 39 x 15 x 15 cm
Cena: 6500,00 zł
27842

Cena: 6500,00 zł
3496

349. POJEMNIK, Chiny, XVIII w.

Mosiądz, dł. 14 cm
Cena: 1000,00 zł
3496

Cena: 1000,00 zł
3488

348. WAZON, Indie, XIX w.

Miedź, wys. 13 cm
Cena: 800,00 zł
3488

348. WAZON, Indie, XIX w.

Cena: 800,00 zł
343202

343. TALERZ Z MOTYLAMI, Chiny, XIX.

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, śr. 35 cm
Cena: 700,00 zł
343202

Cena: 700,00 zł
34256

342. DWA DRZEWORYTY JAPOŃSKIE, XIX/XX w.

naklejone na karton
Cena: 500,00 zł
34256

Cena: 500,00 zł
3412

341. KOBIETA Z KOSZEM KWIATÓW, Chiny, 2 poł. XX w.

Porcelana, wys. 27 cm
Cena: 1000,00 zł
3412

Cena: 1000,00 zł
33578

335. PLANIMETR, Niemcy, Kempten-Allgau, Alfred Ott, 1 poł. XX w.

No 36316
Cena: 300,00 zł
33578

Cena: 300,00 zł
3341

334. ŚWIATŁOMIERZ, Zeiss Ikon Diapoth, ok. 1930

śr. 57 mm, skórzane etui
Cena: 200,00 zł
3341

Cena: 200,00 zł
333202

333. KOMPAS KAPITANA ADRIANOWA M 1911, Rosja

Mosiądz, szkło, śr. 55 mm
Cena: 500,00 zł
333202

Cena: 500,00 zł
3313

331. PODZIAŁKA GEODEZYJNA, Polska, Skala, 2 poł. XX w.

Mosiądz; 21,6 x 3,5 cm, firmowe skórzane etui
Cena: 100,00 zł
3313

Cena: 100,00 zł
33026

330. SZKATUŁA Z STEFANEM BATORYM, Polska, 3 tercja XX w.

Brąz, 19 x 25,5 x 18 cm
Cena: 2500,00 zł
33026

Cena: 2500,00 zł
32853

328. CUKIERNICA, Polska, Warszawa, Adolf Kummer, 1 tercja XX w.

Plater na nowym srebrze; wys. 19,5 cm
Cena: 500,00 zł
32853

Cena: 500,00 zł
32728

327. HERBATNICA, pocz XX w.

Plater na nowym srebrze, waga 229 g, wys. 12 cm
Cena: 500,00 zł
32728

327. HERBATNICA, pocz XX w.

Cena: 500,00 zł
3268

326. SECESYJNE LUSTRO TOALETOWE, ok.1900

Oprawa plater na mosiądzu; 45,5 x 33,5 cm
Cena: 2000,00 zł
3268

Cena: 2000,00 zł
32529

325. PATERA NA OWOCE ZE SMOKAMI, Saksonia, Miśnia, 2 poł. XIX w.

Porcelana, złocenie, wys. 14, śr. 24 cm
Cena: 2000,00 zł
32529

Cena: 2000,00 zł
32362

323. PUCHAR Z HERBEM, Niemcy, Heljen, k. XIX w.

Srebro, próba 800, wewnątrz złocony, waga 339 g, wys. 17 cm
Cena: 3000,00 zł
32362

Cena: 3000,00 zł
32084

320. KUBEK Z ZAMKIEM W HEIDELBERGU, Niemcy, Norymberga, Felsenstein & Mainzer, ok. 1900

Cyna, wys. 5,5 cm
Cena: 200,00 zł
32084

Cena: 200,00 zł
31942

319. KUBEK Z WIDOKAMI FRANKFURTU, Niemcy, Frankfurt, F. Ehrenfeld, po 1880

Cyna, wys. 5,6 cm
Cena: 200,00 zł
31942

Cena: 200,00 zł
318592

318. SERWETNIK, Związek Radziecki, poł. XX w.

Plater na nowym srebrze, waga 47 g, śr. 4,2 cm
Cena: 100,00 zł
318592

Cena: 100,00 zł
3154

315. SECESYJNY DZBANEK DO KAWY, Austria, Berndorf, BMF, po 1891

Plater na nowym srebrze, wys. 27 cm
Cena: 300,00 zł
3154

Cena: 300,00 zł
31485

314. SERWIS DO KAWY, Niemcy, Mitterteich, 1931-45

Porcelana, różowa farba naszkliwna, srebrzenie
Cena: 400,00 zł
31485

Cena: 400,00 zł
31258

312. TALERZ Z ŻAGLÓWKĄ, Holandia, Delft, XX w.

Fajans, kobalt podszkliwny, śr. 30,5 cm
Cena: 300,00 zł
31258

Cena: 300,00 zł
31189

311. TALERZ Z ELIZĄ BONAPARTE, Francja, Sevres, 1844

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, śr. 24,5 cm
Cena: 300,00 zł
31189

Cena: 300,00 zł
Strona 1 z 10