PORTRET KOBIETY W CZARNEJ SUKNI, ok. 1880

3,450.00

MALARZ NIEROZPOZNANY
Olej, płótno; 65,5 x 50 cm
Sygnowany p.d. : G. K (…)
Na odwrocie, na krośnie pieczęć: DRGM III 91

Pochodzenie: ze zbiorów Stanisława Moniuszki, wnuka kompozytora.