385. A.UMGEHER

7,000.00

SPRZEDAŻ NIEWOLNICY, 2 poł. XIX w.

Marmur, polichromia; wys. 54 cm

Sygnowany: A. Umgeher; 7793 XVI 15

Cena wywoławcza 7000

Estymacja 9000 – 10000

Aukcja 196 10.10.2020