ZDZISŁAW PĄGOWSKI

3,450.00

WIDOK Z OKNA SALONU PĄGOWSKICH NA NIEMIECKIE CIĘŻARÓWKI STOJĄCE PRZED RATUSZEM, 1942

Olej, sklejka; 21 x 27,5 cm
Sygnowany l.d.: Koch… [nieczytelne] | 10. I. 42 | ZPągowski Biografia artysty przy poz. nr 1.

SKU: 360998 Kategoria: