Jerzy KOSSAK

6,000.00

GŁOWA SIWKA W UŹDZIE, 1932

Olej, tektura; 32,5 x 30 cm

Sygnowany p.d.; Kochanemu Olesiowi / Jerzy Kossak 1932

Jerzy KOSSAK

1886 Kraków – 1955 Kraków

Cena wywoławcza 4000

Estymacja 5000 – 6000

Aukcja 186, 19.10.2019