Zresetuj wszystko

Galeria:
Wybierz lokalizację
Strona 1 z 91
Wyników 1 - 36 z 3259

Archiwum

216-richard-schipke

Richard Schipke

KOBIETA NA MORSIE, 1925 Brąz, 29 x 27 x 12,5 cm Sygnatura ryta: Rof. R. Schipke; stempel odlewni: LAUCHHAMMER, młot z gwiazdą w kole, 1725/1925
Cena: 3450,00 zł
test
216-richard-schipke

Richard SCHIPKE

Cena: 3450,00 zł

135-odznaka-adwokacka-wz-1924

Odznaka Adwokacka, Wz. 1924

Czterowarstwowa, tombak, srebrzony, złocony, emalia, 50 x 50 m Napis na wstędze: PRAWO HONOR OJCZYZNA Słupek, nakrętka mosiężna
Cena: 2300,00 zł
test
135-odznaka-adwokacka-wz-1924

ODZNAKA ADWOKACKA, wz. 1924

Cena: 2300,00 zł

20130304_172143_017

Portret Kobiety W Czarnej Sukni, Ok. 1880

MALARZ NIEROZPOZNANY Olej, płótno; 65,5 x 50 cm Sygnowany p.d. : G. K (...) Na odwrocie, na krośnie pieczęć: DRGM III 91
Cena: 3450,00 zł
test
20130304_172143_017

PORTRET KOBIETY W CZARNEJ SUKNI, ok. 1880

Cena: 3450,00 zł

103ikona-swiety-demetriusz-z-tesaloniki

Ikona Świty Demetriusz Z Tesaloniki (dymitr Souski), Rosja, Po 1870

Tempera, złocenie, deska, 22 x 17,5 cm
Cena: 3220,00 zł
test

IKONA ŚWIĘTY DEMETRIUSZ Z TESALONIKI (DYMITR SOŁUŃSKI), Rosja, po 1870

Cena: 3220,00 zł

115a

Zdzisaw Pgowski

DZWONNICA KOŚCIÓŁA SS. BERNARDYNEK W ŁOWICZU, 1972
Cena: 575,00 zł
test
115a

ZDZISŁAW PĄGOWSKI

Cena: 575,00 zł

115b

Zdzisaw Pgowski

ZAJAZD, 1972
Cena: 575,00 zł
test
115b

ZDZISŁAW PĄGOWSKI

Cena: 575,00 zł

20150321_141533_050

C. Bergner

Kwiaty w wazonie, ok. 1930
Olej, płótno; 61 x 70,5 cm
Sygnowany p.śr.: C.Bergner
Cena: 1035,00 zł
test
20150321_141533_050

C. BERGNER

Cena: 1035,00 zł

20120229_101107_023

Łyka Wazowa

Wrocław, Johann Bruschke, 1878
Cena: 748,00 zł
test
20120229_101107_023

Łyżka wazowa

Cena: 748,00 zł

216-krotka-szabla-piechoty-niemcy-solingen-pol-xix-w

Krtka Szabla Piechoty, Niemcy, Solingen, Po. Xix W.

Stal, dł. 77,5 cm, bez pochwy 76,5 vm Na głowni wybite: CARL EIKHORN SOLINGEN; 721
Cena: 1035,00 zł
test

KRÓTKA SZABLA PIECHOTY, Niemcy, Solingen, poł. XIX w.

Cena: 1035,00 zł

266-tygrys-xix-xx-w

Tygrys, Xix/xx W.

GRAFIK CHIŃSKI Drzeworyt kolorowany, papier; 34,5 x 24,5 cm (arkusz)
Cena: 460,00 zł
test
266-tygrys-xix-xx-w

TYGRYS, XIX/XX w.

Cena: 460,00 zł

20140711_133826_173

Stanisaw Dybowski

ZAJĄCE NA POLU

Olej, płótno; 81 x 120 cm

Na odwrocie dwie nalepki z opisem pracy: autorska i CBWA w Warszawie z wystawy "Życie w czasach pokoju"

Cena: 7475,00 zł
test
20140711_133826_173

Stanisław DYBOWSKI

Cena: 7475,00 zł

143-puderniczka-ok-1930

Puderniczka, Ok. 1930

Srebro, szkło, waga całk 138 g 10 x9,5 cm
Cena: 345,00 zł
test
143-puderniczka-ok-1930

PUDERNICZKA, ok. 1930

Cena: 345,00 zł

295-tomasz-kazikowski

Tomasz Kazikowski

W ŁAŹNI, 1995

Ołówek, papier; 42 x 30 cm

Sygnowany p.d.: TK 995

Na odwrocie: TOMASZ KAZIKOWSKI 1995

Cena: 920,00 zł
test
295-tomasz-kazikowski

Tomasz KAZIKOWSKI

Cena: 920,00 zł

20141127_182440_153

Tomasz Kazikowski

Tomasz KAZIKOWSKI
ur. 1952
AKT NIEBIESKI, 1990
Ołówek, gwasz, olej; 49,5 x 35 cm
Sygnowany l.d.: TK (w okręgu); na odwrocie: TOMASZ KAZIKOWSKI 1990 R
Cena: 1035,00 zł
test
20141127_182440_153

Tomasz KAZIKOWSKI

Cena: 1035,00 zł

20141127_182835_151

Tomasz Kazikowski

SKŁON
Ołówek, akwarela, papier; 29,5 x 42 cm
Cena: 920,00 zł
test
20141127_182835_151

Tomasz KAZIKOWSKI

Cena: 920,00 zł

4161

416. Waza Z Pejzaem Z Łodzi, Chiny, Xix/xx W.

Porcelana, kobalt podszkliwny, imitacje brązowych antab, wys. 62 cm
Cena: 1000,00 zł
test
4161

416. WAZA Z PEJZAŻEM Z ŁODZIĄ, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 1000,00 zł

41569

415. Wazka Dekorowana W Ryby, Chiny, Xvi-xvii W.

Porcelana, kobalt podszkliwny, wys. 15 cm
Cena: 1200,00 zł
test
41569

415. WAZKA DEKOROWANA W RYBY, Chiny, XVI-XVII w.

Cena: 1200,00 zł

39352

393. Dwie Karafki, Ślsk, Wrocaw, Spadkobiercy Johanna Bruschke, Po 1909

Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa srebrna, wys. cłk. 37,5 i 34 cm
Cena: 1500,00 zł
test
39352

393. DWIE KARAFKI, Śląsk, Wrocław, Spadkobiercy Johanna Bruschke, po 1909

Cena: 1500,00 zł

3914

391. Wazonik-flet, Xix W.

Mosiądz, szkło bezbarwne, złocenie, dekoracja ryta złocona (kwiaty), wys. 16,8 cm
Cena: 200,00 zł
test
3914

391. WAZONIK-FLET, XIX w.

Cena: 200,00 zł

390a

390a. 10 Pyt Gramofonowych

W tekturowym płytochronie
Cena: 400,00 zł
test
390a

390A. 10 PŁYT GRAMOFONOWYCH

Cena: 400,00 zł

388_1

388. Aparat Fotograficzny Bessa Voigtlnder, 1938-39

Skórzany futerał i folder Fototechnika Erwin Pescht Warszawa ul. Marszałkowska
Cena: 500,00 zł
test
388_1

388. APARAT FOTOGRAFICZNY BESSA VOIGTLÄNDER, 1938-39

Cena: 500,00 zł

38574

385. Piecyk Elektryczny, Holandia, Inventum, Ok. 1925

Miedź, mosiądz, wys. 51 cm
Cena: 300,00 zł
test
38574

385. PIECYK ELEKTRYCZNY, Holandia, Inventum, ok. 1925

Cena: 300,00 zł

380A

380a. 6 Talerzy Z Owocami, Anglia, Cauldon, Po 1884

Fajans, nadruk barwny, śr. 20 cm
Cena: 650,00 zł
test
380A

380A. 6 TALERZY Z OWOCAMI, Anglia, Cauldon, po 1884

Cena: 650,00 zł

37519

375. Wyciskarka Do Cytryn, Saksonia, Drezno, Malarnia Karl Richard Klemm, Po 1890

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 8, śr. 9 cm
Cena: 1000,00 zł
test
37519

375. WYCISKARKA DO CYTRYN, Saksonia, Drezno, malarnia Karl Richard Klemm, po 1890

Cena: 1000,00 zł

37439

374. Sitko Do Herbaty Z Podstawk, Saksonia, Drezno, Malarnia Karl Richard Klemm, Po 1890

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, dł.14,5 cm
Cena: 900,00 zł
test
37439

374. SITKO DO HERBATY Z PODSTAWKĄ, Saksonia, Drezno, malarnia Karl Richard Klemm, po 1890

Cena: 900,00 zł

3678

367. Wazka, Portugalia, Artybus, Po 1940

Porcelana, niebieska farba naszkliwna, złocenie
Cena: 400,00 zł
test
3678

367. WAZKA, Portugalia, Artybus, po 1940

Cena: 400,00 zł

36434

364. Zestaw Śniadaniowy, Niemcy, Selb, Rosenthal, 1923-25

Malowany poza wytwórnią
Cena: 500,00 zł
test
36434

364. ZESTAW ŚNIADANIOWY, Niemcy, Selb, Rosenthal, 1923-25

Cena: 500,00 zł

355589

355. Filianka Do Mokki, Niemcy, Selb, Rosenthal, Po 1922

Porcelana, kobalt podszkliwny, niebieska farba naszkliwna, złocenie, wys. 5, śr. spodka 11 cm
Cena: 2200,00 zł
test
355589

355. FILIŻANKA DO MOKKI, Niemcy, Selb, Rosenthal, po 1922

Cena: 2200,00 zł

35042

350. Filianka, Niemcy, Selb, Rosenthal, 1921-22

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 6,5 cm, śr. spodka 15 cm
Cena: 500,00 zł
test
35042

350. FILIŻANKA, Niemcy, Selb, Rosenthal, 1921-22

Cena: 500,00 zł

34082

340. Paterka, Usa, 2 Po. Xx W.

Srebro, próba 925, dociążone, waga 234 , wys. 16, śr. 16,2 cm
Cena: 472,00 zł
test
34082

340. PATERKA, USA, 2 poł. XX w.

Cena: 472,00 zł

33614

Solniczka, Xix /xx W.

Srebro, waga 98,7 g, wys.6,5 cm
Cena: 1000,00 zł
test
33614

SOLNICZKA, XIX /XX w.

Cena: 1000,00 zł

33477

334. Musztardniczka I Paterka, Anglia, Birmingham, J.b. Chatterley & Sons, 1926 I Usa, Massachusets, Attleboro, Watson, Po 1880

Srebro, próba 925, waga 145,5 g, wkład szklany (dobrany), paterka 15,5 x 9,5 cm
Cena: 800,00 zł
test
33477

334. MUSZTARDNICZKA I PATERKA, Anglia, Birmingham, J.B. Chatterley & Sons, 1926 i USA, Massachusets, Attleboro, Watson, po 1880

Cena: 800,00 zł

Strona 1 z 91